قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

طب برتر

طب برتر

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله داناترین انسانِ روی زمین آمده ، بلکه پیامبری که علم تمامی پیامبران الهی را دارد ، علم گذشته و علم آینده را .

زمان برای ایشان یکسان بود و آگاهی ایشان از حال و گذشته و آینده یکسان است ، زمانی که پیامبر صلی الله علیه و آله دارویی برای یک بیماری معرفی میکنند این درمان بهترین درمان چه در حال و چه در گذشته و چه در آینده می باشد ، زیرا ایشان تنها بیماران زمان خودشان را در نظر نمیگیرند و بیماران آینده مانند زمان ما و زمان بعد از ما را نیز در نظر میگیرند ، بهترین درمان را با توجه به پیشرفت بشر و عقب رفت بشر .
به همین جهت در طب اسلامی عقب افتادگی معنی ندارد بلکه همیشه اسلام و طب اسلامی پیشرفته ترین و مترقی ترین طب جهان است و کسی که جور دیگر فکر میکند پیامبر صلی الله علیه و آله را نشناخته و ایشان را انسان عادی فرض میکند .

بعضیها فکر میکنند تبدیل طب گیاهی در غرب به طب شیمیایی پیشرفت است سخت در اشتباهند ! زیرا خود غرب مجددا به طب گیاهی برگشته است ، اگر کسی فکر میکند طب گیاهی غربی بهترین است دوباره اشتباه کرده است ولی زمانیکه غرب به طب اسلامی برسد و به دارو و بهداشت اسلامی برسد این یک پیشرفت است ! حالا که غرب به این نتیجه رسیده از مسواک پیامبر استفاده کند این نهایت پیشرفت است !
جور دیگر نباید فکر کنید زیرا روزهای سخت و فشارهای طاقت فرسا در قبر خواهید داشت .

اگر مسلمانان مسلمان باشند و پیرو پیامبر صلی الله علیه و آله ، اجازه نمیدادند این همه هجوم به طب اسلامی طب پیامبر صلی الله علیه و آله صورت بگیرد و طبی جز طب پیامبر صلی الله علیه و آله و اهل بیت علیم السلام انتخاب نمیکردند .

اگر شیعیان شیعه باشند و به فکر امام زمان (عج) و انقلاب جهانی این مرد کهن باشند ، اجازه نمیدادند که جمعیت شیعه اینقدر کم بشود .

اگر طلبه ها طالب علم باشند و دوستدار معارف اهل بیت باشند اجازه نمیدهند کلاس طب اسلامی و مانند آن تعطیل بشود .

ولی صهیونیست و نفوذیهای آنان در غذاهای شما مواد گذاشتند هرکس بخورد نسبت به دین و ایمان و پیامبر صلی الله علیه و آله و اهل بیت علیم السلام و روایات آنها بی تفاوت میشود .

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی