پایگاه اطلاع‌ رسانی مرکز طب اسلامی آیت الله عباس تبریزیان

پایگاه اطلاع‌ رسانی مرکز طب اسلامی آیت الله عباس تبریزیان

پایگاه رسمی مرکز طب اسلامی حضرت آیت اللّه تبریزیان

طب برتر

اندازه فونت :
۱۳۹۶/۰۶/۲۵

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله داناترین انسانِ روی زمین آمده ، بلکه پیامبری که علم تمامی پیامبران الهی را دارد ، علم گذشته و علم آینده را .

زمان برای ایشان یکسان بود و آگاهی ایشان از حال و گذشته و آینده یکسان است ، زمانی که پیامبر صلی الله علیه و آله دارویی برای یک بیماری معرفی میکنند این درمان بهترین درمان چه در حال و چه در گذشته و چه در آینده می باشد ، زیرا ایشان تنها بیماران زمان خودشان را در نظر نمیگیرند و بیماران آینده مانند زمان ما و زمان بعد از ما را نیز در نظر میگیرند ، بهترین درمان را با توجه به پیشرفت بشر و عقب رفت بشر .
به همین جهت در طب اسلامی عقب افتادگی معنی ندارد بلکه همیشه اسلام و طب اسلامی پیشرفته ترین و مترقی ترین طب جهان است و کسی که جور دیگر فکر میکند پیامبر صلی الله علیه و آله را نشناخته و ایشان را انسان عادی فرض میکند .

بعضیها فکر میکنند تبدیل طب گیاهی در غرب به طب شیمیایی پیشرفت است سخت در اشتباهند ! زیرا خود غرب مجددا به طب گیاهی برگشته است ، اگر کسی فکر میکند طب گیاهی غربی بهترین است دوباره اشتباه کرده است ولی زمانیکه غرب به طب اسلامی برسد و به دارو و بهداشت اسلامی برسد این یک پیشرفت است ! حالا که غرب به این نتیجه رسیده از مسواک پیامبر استفاده کند این نهایت پیشرفت است !
جور دیگر نباید فکر کنید زیرا روزهای سخت و فشارهای طاقت فرسا در قبر خواهید داشت .

اگر مسلمانان مسلمان باشند و پیرو پیامبر صلی الله علیه و آله ، اجازه نمیدادند این همه هجوم به طب اسلامی طب پیامبر صلی الله علیه و آله صورت بگیرد و طبی جز طب پیامبر صلی الله علیه و آله و اهل بیت علیم السلام انتخاب نمیکردند .

اگر شیعیان شیعه باشند و به فکر امام زمان (عج) و انقلاب جهانی این مرد کهن باشند ، اجازه نمیدادند که جمعیت شیعه اینقدر کم بشود .

اگر طلبه ها طالب علم باشند و دوستدار معارف اهل بیت باشند اجازه نمیدهند کلاس طب اسلامی و مانند آن تعطیل بشود .

ولی صهیونیست و نفوذیهای آنان در غذاهای شما مواد گذاشتند هرکس بخورد نسبت به دین و ایمان و پیامبر صلی الله علیه و آله و اهل بیت علیم السلام و روایات آنها بی تفاوت میشود .

سوال خود را مطرح کنید :


دیدگاه ها بسته شده اند.